Nasza firma istnieje od 1998 roku.  Prowadząc szkolne stołówki, od ponad dziesieciu lat zajmujemy się żywieniem dzieci w wieku szkolnym. Ze świadomością wielkiej odpowiedzialności za powierzone nam zdrowie dzieci, dbamy o najwyższą jakość  przygotowywanych dań.

   Misją KREATYWNEJ  KUCHNI jest produkcja i serwowanie zbilansowanych posiłków, charakteryzujących się niepowtarzalnym smakiem, bezpieczeństwem dla zdrowia i życia dzieci oraz kształtowaniem zdrowych nawyków żywieniowych młodego pokolenia.

   Dzięki naszym smacznym, kolorowym, i pozbawionym dodatków chemicznych posiłkom, serwowanym dzieciom O STAŁYCH PORACH podczas pobytu w szkole, pomagamy rodzicom dzieci w zapewnieniu swoim pociechom najlepszych warunków do nauki i prawidłowego rozwoju. W celu utrzymania jak najlepszej koncentracji i wydolności psychofizycznej ucznia zapewniamy świeże, od podstaw przygotowywane posiłki, począwszy od śniadania poprzez dwudaniowy obiad, aż do podwieczorku. W trakcie wyczerpującego szkolnego dnia pełnowartościowe, własnego wyrobu, jedzenie dostępne jest również w naszym bufecie w szkolnej stołówce.

   O jakość naszych usług i zadowolenie dzieci dba zatrudniony, wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem oraz  dietetyk.

   KREATYWNA KUCHNIA ARTURA ROSMANOWSKIEGO ma wdrożony system HACCP, dotyczący polityki bezpieczeństwa żywności.

Jadłospis oraz dobór produktów spożywczych zgodny jest z nowym rozporządzeniem i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.